Kui palju Yagas müümine maksab?

Yagas müümise platvormitasu on 3-9%.

Platvormitasu rakendub edukale müügitehingule ning tasu arvestatakse toote hinnalt. Kauba saatmise transpordikulult tasu ei arvestata ning oma poe avamine ja kuulutuste lisamine jääb endiselt tasuta mis tähendab, et Yaga võtab tasu ainult juhul, kui müüja toode leiab ostja. Ühtlasi ei rakendu Yaga platvormitasu Heategevusliku kategooria toodetele ega juhul kui tellimus katkestatakse.

Yaga platvormitasu arvutatakse astmeliselt järgnevate toote hinnatasemete järgi:
  • Toote hinnale kuni 100€ rakendub 9% platvormitasu.
  • Kui toode maksab rohkem kui 100€, siis esimese 100€ teenustasu on endiselt 9%, kuid 100€ ületavale summale rakendub 5% platvormitasu.
  • Kui toode maksab rohkem kui 500€, siis esimese 100€ teenustasu on endiselt 9%, toote hinnavahemikule 100€ - 500€ rakendub 5% platvormitasu ja 500€ ületavale summale rakendub 3% platvormitasu.
Platvormitasu arvutamise näide: 
Müüja lisab müügile toote hinnaga 150€. Juhul kui toode leiab ostja, siis arvestatakse toote hinnast platvormitasu esimese 100€ pealt 9% ja järgmise 50€ pealt 5%. Kokku on platvormitasu seega 9€ + 2,50€ = 11,50€ ja müüja kontole jõuab 138,50€. .
On oluline meeles pidada, et ainult läbi Yaga sooritatud maksete puhul saame pakkuda nii ostjale kui ka müüjale kaitset ning probleemide korral ostjale raha tagastada või pakkuda müüjale tuge ostjaga suhtlemisel ning eriarvamuste lahendamisel.  

Yaga platvormitasu vajadusest saad lähemalt lugeda siit.

Vajad endiselt abi? Võta meiega ühendust Võta meiega ühendust