Ostja ei vajuta “Kaup käes” kinnitust?

Kui Sulle teadaolevalt on Ostja paki kätte saanud ja kaubaga rahul, siis kirjuta esmalt otse Ostjale, et ta vajutaks “Kaup käes” kinnitust. Ostja võib olla Yaga uus kasutaja, kes ei ole “Kaup käes” nuppu märganud või kasutaja, kes on nupuvajutuse paki kättesaamise õhinas unustanud. Yaga saadab Ostjale automaatteavituse kauba kättesaamise kinnitamiseks 5 päeva peale seda kui Müüja on kauba teele pannud. 

Kui Ostja 48h jooksul Sinu meeldetuletusele ei reageeri, siis võid kirjutada Yaga chatti või yaga@yaga.ee oma kasutajanime koos Sulle teadaoleva infoga, millal Ostja on kauba pakiautomaadist välja võtnud (kuupäev). Lisa ka screenshot Smartposti/ Omniva informatsioonist paki väljavõtmise kohta. Sellisel juhul võtame ise Ostjaga ühendust. Kuna “Kaup käes” nupu vajutamisega kinnitab Ostja ka kaubaga rahulolemist ja vabastab raha Müüjale ülekandmiseks, ei saa Yaga koheselt ise tellimusi kinnitada - esmalt võtame Ostjaga ühendust. 
Isegi kui Ostja “Kaup käes” nupu vajutamata jätab, ei pea Sa müüjana muretsema, et rahast ilma jääd kuna 21 päeva möödumisel saab Yaga Ostjate poolt kinnitamata tehingud omal initsiatiivil ära kinnitada ja kannab raha Müüjatele edasi.

Vajad endiselt abi? Võta meiega ühendust Võta meiega ühendust