Promokoodid

Kutsu sõbrad Yagasse ja müü tasuta!

  1. Kutsu sõbrad Yagasse
  2. Müü (platvormi)tasuta 🎉

Ja nii lihtne see ongi! Siin on kõik, mida on vaja teada promokoodidest:


Kuidas sõpru Yagasse kutsuda?

  1. Klõpsa menüüribal nupule „Promokoodid

  2. Klõpsa nupule „Kutsu sõpru & müü tasuta“

  3. Seejärel näed oma kasutaja unikaalset promokoodi, millele saab klõpsata selle kopeerimiseks
  4. Klõpsa koodile selle kopeerimiseks
  5. Jaga koodi oma sõbra/pereliikme/kolleegiga, kellel pole veel Yaga kontot või kelle Yaga poes ei ole veel ühtegi toodet müügil.
  6. Kui kutsutud sõber on teinud kaks müüki, mille kogusumma on vähemalt 10€ (30 päeva jooksul), saad Sina oma järgmise müügi platvormitasuta.😊


Kuidas promokoodi sisestada?

Kui Sinuga jagatakse promokoodi, saab seda mitmel viisil aktiveerida. Selleks võid lihtsalt klõpsata sõnumis olevale lingile ning luua endale Yaga konto või oma olemasolevale (ilma müügis olevate toodetega) kontole sisse logida. Teiseks võimaluseks on promokoodi käsitsi sisestamine, et see oma kontole aktiveerida.

Kui soovid koodi käsitsi sisestada, tuleb seda teha lehelt Menüü -> Promokoodid -> Klõpsa nupule „Sisesta promokood

Peale unikaalse promokoodi sisestamist on Sulle näha ka selle kehtivusaeg, kuna promokoodid aeguvad pärast 30 päeva. See tähendab, et pärast promokoodi sisestamist on Sul aega 30 päeva, et teha müüke, mille kogusumma on vähemalt 10€, pärast mida saad oma järgmise müügi automaatselt platvormitasuta.


📢Tähtis teave

• Promokoode saab jagada ainult uute kasutajatega, kellel pole varasemalt Yaga kontot olnud, või kes pole oma Yaga poodi varem tooteid üles laadinud.

Promokoodid kehtivad 30 päeva -> See tähendab, et kasutajal, kellega promokoodi jagati, on pärast koodi sisestamist 30 päeva aega, et teha müüke, mille kogusumma on vähemalt 10€, et ta saaks oma järgmise müügi platvormitasuta.

• Kasutaja, kes kutsus uue kasutaja, saab oma järgmise müügi platvormitasuta, kui kutsutud kasutaja teeb 30 päeva jooksul kaks müüki, mille kogusumma on vähemalt 10€.

• Promokoodide kuritarvitamisel või omakasupüüdlikul eesmärgil kasutamisel on Yagal õigus taolised Yaga kontod ilma etteteatamata jäädavalt platvormilt eemaldada, misjärel kaotab antud eemaldatud kasutaja promokood koheselt kehtivuse.

Vajad endiselt abi? Võta meiega ühendust Võta meiega ühendust